Karrier

A Laterex Építő Zrt. vezetősége minden egyes dolgozójára úgy tekint, mint a csapat értékes tagjára, aki munkájával hozzájárul a társaság növekedéséhez és elismertségéhez.

Amennyiben szeretne csatlakozni hozzánk és állásajánlataink között tapasztalatának, végzettségének megfelelőt talál, vagy jelentkezne önéletrajz adatbázisunkba, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.

» Elektromos szakági építésvezető

A leendő munkatárs feladatai:

  • kivitelezési projektek épületvillamossági előkészítése, valamint szakági kivitelezési munkálatok koordinálása a helyszínen
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal és beszállítókkal
  • a kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása
  • az épületvillamossági tervek folyamatos figyelemmel kísérése a kivitelezés folyamán

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • felsőfokú, szakirányú épületvillamossági mérnök végzettség
  • felelős műszaki vezetői jogosultság
  • kivitelezés területén szerzett több éves gyakorlat
  • határozott fellépés, tárgyalási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos csapat
  • hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő magyar cégcsoportnál

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a buczkom@laterex.hu email címen lehet.