Gyorsszolgálati épületgépész karbantartó - UNI-FM Kft.

Gyorsszolgálati épületgépész karbantartó

Az UNI-FM Kft.  gyorsszolgálati épületgépész karbantartó munkatársakat keres.

A Társaság stabil gazdasági hátterű magyar tulajdonú vállalkozás, mely több mint 20 éve működik, mint a Laterex építőipari cégcsoport létesítmény üzemeltetéssel foglalkozó vállalata.

Budapesti munkavégzési hely, napi 8 órás fix munkaidő (hétköznaponként 7.00- 16.00 között) és ügyeleti rend.

Főbb feladatok, munkák:

  • létesítmények teljeskörű üzemeltetése;
  • éves karbantartások -- terv szerinti -- elvégzése;
  • épület rendszerek felügyelete, hibajavítások, kisebb beruházások;
  • szakági alvállalkozókkal való eggyütműködés és felügyeletük ellátása;
  • együttműködés más szakági karbantartó kollégákkal;
  • gyorsszolgálati hibaelhárítás normál munkaidőben, illetve szükség szerint 0-24-ben ügyeleti rendszer szerint
  • a munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok, munkalapok töltése, hibajegyek kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • épületgépész  szakképesítés;
  • szakmai gyakorlat;
  • más szakmákban jártasság;
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • megbízhatóság;
  • erkölcsi bizonyítvány;
  • jogosítvány.

Munkavégzés helye

  • Budapest  (Bp. VIII. kerületben van a szolgálati telephelye)

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • cafeteria juttatás;
  • vidéki bejárási támogatás;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • sportolási lehetőség a cég telephelyén;
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel;
  • céges mobil telefon;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál;
  • céges autó használata ügyelet alatt.

Bővebb információ és jelentkezés:

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, szakmai önéletrajzzal, a pozíció megnevezésére való hivatkozással.