Épületgépész szerelő - Lat-Gép

Épületgépész szerelő

A Lat-Gép Kft. új munkatársakat keres a fenti munkakör betöltésére.

Budapest és környéki munkavégzési helyek, napi 8 órás, fix munkaidő. (7:00-16:00 között)

Feladatok:

  • víz- és csőhálózat szerelési feladatok végzése;
  • csővezetékek előkészítése, szerelése, csövek rögzítése, szigetelése épületekben;
  • elkészült csőhálózat nyomáspróbája;
  • víz-központifűtés és csatornaszerelés;
  • beépítésre kerülő csövek, idomok, szerelvények ellenőrzése, méretre vágása, munkaárokba helyezése;
  • vízzárósági vizsgálat végzése (csőszakaszlezárás, feltöltés, ellenőrzés, hibajavítás);
  • vízelvezető-, fűtő-, vízszolgáltató- és szennyvízrendszerek alkatrészeinek és szerelvényeinek mérése, vágása, azokra menet vágása, hajlítása, illesztése, összeszerelése, felszerelése, karbantartása és javítása;
  • PVC csövek fektetése árkokba szennyvíz, vízelvezetés vagy vízszolgáltatás céljából;
  • gépészeti szerelvényezés;
  • dugulások elhárítása;
  • egyéb zavarelhárítási feladatok ellátása;

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         víz- gáz-, fűtésszerelőként szerzett legalább 1 éves tapasztalat;

·         szakirányú végzettség (klíma-, víz-, gáz-, fűtésszerelő, gépésztechnikus);

·         műszaki rajz értelmezés képessége;

·         precíz, pontos, önálló munkavégzés;

·         megbízhatóság;

·         erkölcsi bizonyítvány;

·         jogosítvány megléte előny.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyt kínálunk;
  • nettó 380.000-450.000 Ft-os havi fizetést adunk neked;
  • versenyképes havi fizetésen túl, megfelelő eredmény esetén, bónuszra is számíthatsz;
  • vidéki bejárás támogatása;
  • szerszámok biztosítása;
  • vidám csapatunk tagja lehetsz, ahol jó a munkahelyi légkör és támogató a vezetőd;
  • közösségi életünk: évente több csapatépítő tréning, koncertek, sportesemények;
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség is vár;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Munkavégzés helye:

·         Budapest és vonzáskörzete

Bővebb információ:

·         Gulyás-Szabó István: 06/30 238 0442

·         Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a „Jelentkezem” gombra kattintva lehet!