Épületgépész karbantartó munkatárs - UNI-FM Kft.

kollágánkat keressük XXI. kerületi létesítményünkhöz.

Feladatok

·        létesítmények teljeskörű üzemeltetése (változó munkakörnyezet);

·        éves karbantartás terv szerinti elvégzése;

·        épület rendszerek felügyelete, hibajavítások, kisebb beruházások;

·        szakági alvállalkozók felügyelete, együttműködés velük;

·        együttműködés más szakági karbantartó kollégával.

Elvárások

·        épületgépész szakképesítés;

·        más szakmákban jártasság;

·        precíz, pontos, önálló munkavégzés;

·        1-3 éves szakmai tapasztalat, megbízhatóság;

·        B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye

·        Budapest és vonzáskörzete

Amit kínálunk

·        teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;

·        Bruttó 690.000,-730.000,- forint

·        pontos, kiszámítható bérfizetési morál;

·        havi nettó 12.500.- cafeteria juttatás;

·        teljesítményalapú bónusz;

·        vidéki bejárási támogatás;

·        stabil, megbízható cégcsoporti háttér;

·        hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál;

·        sportolási lehetőség a cég telephelyén;

·        csapatépítő rendezvényeken való részvétel;

·        kulcsos autó a munkavégzéshez;

·        céges mobiltelefon.

A munkaidő hétköznaponként reggel 7:30 és 16:00 között zajlik.

Céginformáció:

A társaság stabil gazdasági hátterű magyar tulajdonú vállalkozás, mely több mint 20 éve működik, mint a LATEREX építőipari cégcsoport létesítményüzemeltetéssel foglalkozó vállalata.

Jelentkezni önéletrajz csatolásávával a "jelenkezem gomb" megnyomásával lehet.