Délutános takarító - UNI-FM Kft.

Délutános takarító

munkatársunkat keressük bővülés céljából.

Az UNI-FM Kft. több mint 120 alkalmazottal és stabil gazdasági háttérrel rendelkező magyar cég, mely
közel 20 éve működik, mint a LATEREX cégcsoport létesítményüzemeltetési leányvállalata.

Feladatok:

  • általános takarítás: hulladékgyűjtés, fogyóeszközök feltöltése, tisztító vagy
    fertőtlenítő törlés, porszívózás, seprés, felmosás;
  • irodai helyiségek tisztítása;
  • vizesblokkok, öltözők takarítása, folyosók, étkezők felmosása.

Előny:

  •          takarítási gyakorlat;
  •          szőnyeg- és kárpit tisztítógép használatának ismerete.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felelősségvállalás és megbízhatóság;
  • igényes, precíz munkavégzés, pontosság, rugalmasság,
  • ápolt megjelenés.

Munkavégzés helye:

       ·         Budapest (BP. IX ker. Hídépítő utca 1-12.)

Amit kínálunk:

  • 7 órás, részmunkaidős állás: hétköznaponként 15:45. és 23.15 óra között;
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • Bruttó 410.000 - 450.000 Ft-os fizetés;
  • cafeteria juttatás, havi 12.500 Ft, - értékben;
  • vidéki bejárási támogatás;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • sportolási lehetőség a cég telephelyén;
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a” Jelentkezem” gombra való kattintással lehet.