Vállalkozási gépész műszaki előkészítő

Vállalkozási gépész műszaki előkészítő kollégánkat keressük!

A leendő munkatárs feladatai:

  • árajánlatok bekérése, ártükör összeállítása;
  • gépész műszaki tartalmak egyeztetése megrendelővel, alvállalkozókkal;
  • terv dokumentáció feldolgozása, ellenőrzése, összehasonlítása a kiadott árazatlan költségvetéssel;
  • eltérések esetén kiegészítő kiegészítő tájékoztatás kérése megrendelőtől
  • alvállalkozói ajánlatok alapján költségvetés beárazása TERC programrendszer használatával;
  • helyszíni bejárásokon való részvétel.

Amiért érdemes hozzánk csatlakozni:

  • stabil pénzügyi háttérrel rendelkezünk, nálunk mindig időben kapod a fizetést;
  • kiváló munkahelyi környezetben dolgozhatsz a Duna-parton;
  • laptopot, céges mobiltelefont biztosítunk;
  • vidám csapatunk tagja lehetsz, ahol jó a munkahelyi légkör és támogató a vezetőd;
  • közösségi életünk: évente több csapatépítő tréning, sportesemények, kulturális koncertek, irodai masszázs, vállalati edzőterem;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • épületgépész mérnök diploma (folyamatban lévő felsőfokú épületgépész tanulmányok) vagy középfokú épületgépész technikus végzettség;
  • 1 év tapasztalat (kivitelezési terület előny) – DE PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiváló excel tudás);
  • Terc program ismerete előny;
  • határozott fellépés, pontosság;
  • felelősségteljes, proaktív munkavégzés.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal a "jelentkezem" gombra kattintva lehet!