Gyorsszolgálati műszaki diszpécser - UNI-FM

Munkatársunkat keressük Gyorsszolgálati műszaki diszpécser pozícióba.

Feladatok:

•    Gyorsszolgálati munkafolyamatok ütemezése, koordinálása és ellenőrzése
•    Az üzemeltetéshez tartozó alkalmazottak teljesítményértékelése
•    Részvétel a gyorsszolgálatba bevont alvállalkozók, beszállítók pályáztatásának folyamatában, megrendelések nyomon követése
•    Épületüzemeltetéshez, hibajavításhoz és karbantartáshoz kapcsolódó folyamatok optimalizálása, javaslattétel költséghatékonysági
      intézkedésekre
•    Épületek állapotának ismerete
•    A munkakörhöz kapcsolódó adatszolgáltatások, beszámolók, jelentések készítése
•    Hibajegyek kezelése, elszámolások készítése TERC VIP programban
•    A szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése
•    Ügyeleti rend megszervezése, annak koordinálása, részvétel a munkaidőn kívüli telefonos ügyeletben

Elvárások:

•    Minimum középfokú - épületgépész technikusi - végzettség (Előnyt jelent építész/ gépészmérnöki végzettség)
•    Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•    MS Office programok felhasználói szintű ismerete
•    TERC VIP Költségvetés készítő program felhasználói szintű ismerete és gyakorlott használata
•    szervező képesség, tárgyalási tapasztalat
•    „B” kategóriás jogosítvány
•    precíz, pontos, önálló munkavégzés
•    szakmai jártasság
•    megbízhatóság

Amit kínálunk:

•    Versenyképes fizetés + Cafeteria
•    teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
•    pontos, kiszámítható bérfizetési morál
•    stabil, megbízható cégcsoporti háttér
•    hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál

Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete (Bp, VIII. kerületben van a szolgálat telephelye).

Jelentkezni önéletrajz csatolásával és a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet!