Álláslehetőség

Gyorsszolgálati villanyszerelő-karbantartó - UNI-FM. Kft.

Gyorsszolgálati villanyszerelő-karbantartó

Az UNI-FM. Kft. új munkatársakat keres a fenti munkakör betöltésére.

A több mint 120 alkalmazottal és stabil gazdasági háttérrel rendelkező magyar cég, mely
közel 20 éve működik, mint a LATEREX cégcsoport létesítményüzemeltetési leányvállalata.

Budapesti munkavégzési hely, napi 8 órás, fix munkaidő (hétköznaponként 7.00- 16.00 között) és ügyeleti rend szerinti (0-24-ben) készenléti beosztás alapján. Versenyképes fizetés.

 Feladatok:

·         létesítmények teljeskörű üzemeltetése;

·         éves karbantartások -- terv szerinti -- elvégzése;

·         épület rendszerek felügyelete, hibajavítások, kisebb beruházások;

·         szakági alvállalkozókkal való együttműködés és felügyeletük ellátása;

·         együttműködés más szakági karbantartó kollégával;

·         gyorsszolgálati hibaelhárítás normál munkaidőben,

valamint – szükség szerint-- 0-24-ben, az ügyeleti rendszer szerint;

·         a munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok,

munkalapok töltése, hibajegyek kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         villanyszerelő szakképesítés;

·         szakmai gyakorlat;

·         precíz, pontos, önálló munkavégzés;

·         megbízhatóság;

·         erkölcsi bizonyítvány;

·         jogosítvány.

Munkavégzés helye:

·         Budapest (Bp. VIII. kerületben van a szolgálati telephely)

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • cafeteria juttatás;
  • vidéki bejárási támogatás;
  • teljesítményalapú bónusz;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál;
  • sportolási lehetőség a cég telephelyén;
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel;
  • céges mobiltelefon;
  • céges autó használata, az ügyeleti idő alatt.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a” Jelentkezem” gombra való kattintással lehet.