Gyorsszolgálati épületgépész karbantartó - UNI-FM Kft.

Gyorsszolgálati épületgépész karbantartó

Az UNI-FM Kft.  új munkatársakat keres a fenti pozíció betöltésére.

Cégünk több mint 120 alkalmazottal és stabil gazdasági háttérrel rendelkező magyar vállalat,  mely közel 20 éve működik, mint a LATEREX cégcsoport létesítmény-üzemeltetési leányvállalata.

Pozíció részletei:
Budapesti munkavégzési hely, napi 8 órás, fix munkaidő (hétköznaponként 7.00- 16.00 között) és ügyeleti rend szerinti, készenléti (0-24 órás) beosztás.

Feladatok:

•    létesítmények teljeskörű üzemeltetése;
•    éves karbantartások -- terv szerinti -- elvégzése;
•    épület rendszerek felügyelete, hibajavítások, kisebb beruházások;
•    szakági alvállalkozókkal való együttműködés és felügyeletük ellátása;
•    együttműködés más szakági karbantartó kollégával;
•    gyorsszolgálati hibaelhárítás normál munkaidőben,
      valamint –szükség szerint– (0-24 órás), ügyeleti rend alapján;
•    a munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok,
      munkalapok töltése, hibajegyek kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

•    épületgépész szakképesítés;
•    szakmai gyakorlat;
•    más szakmákban jártasság;
•    precíz, pontos, önálló munkavégzés;
•    megbízhatóság;
•    erkölcsi bizonyítvány;
•    jogosítvány.

Munkavégzés helye:

•    Budapest (Bp. VIII. kerületben van a szolgálati telephelye)

Amit kínálunk:

•    teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
•    pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
•    versenyképes fizetés;
•    cafeteria juttatás;
•    vidéki bejárási támogatás;
•    teljesítményalapú bónusz;
•    stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
•    hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál;
•    sportolási lehetőség a cég telephelyén;
•    csapatépítő rendezvényeken való részvétel;
•    céges mobiltelefon;
•    céges autó használata az ügyeleti idő alatt.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a” Jelentkezem” gombra való kattintással lehet.